Voľby do VÚC 2013

17. októbra 2013 23:520 komentárovZobrazené: 54 x
Voľby do VÚC 2013

Zoznam kandidátov na predsedu TSK

Zoznamy kandidátov na poslancov TSK

Volebný obvod č. 2 – Ilava

  1. Marián Antal, Ing. arch., 48 r., architekt, Dubnica nad Váhom, Bratislavská 1767/36, nezávislý kandidát
  2. Pavol Bagin, Ing., 59 r., učiteľ, Dubnica nad Váhom, Pod hájom 959/18, SMER – sociálna demokracia
  3. Anton Barták, Ing. arch., 59 r., autorizovaný architekt, Kameničany 133, Magnificat Slovakia
  4. Štefan Bednárik, 61 r., technik, Bolešov 163, Slovenská národná strana
  5. Katarína Bližnáková, Mgr., 52 r., pedagogický pracovník, Dubnica nad Váhom, Prejtská 17/18, Robíme to pre deti – SF
  6. Eva Bočincová, Mgr., 52 r., analytik, Dubnica nad Váhom, Pod hájom 1097/91-21, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, MOST – HÍD, Nová väčšina – Dohoda (D. Lipšic), Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana
  7. Radomír Brtáň, 35 r., starosta obce, Košeca, Zliechovská ulica 1012/101, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Viliam Cíbik, MUDr., PhD., 50 r., lekár, starosta obce, Pruské 539, nezávislý kandidát
  9. Rastislav Čepák, Bc., 37 r., poslanec NR SR, Košecké Podhradie, Veľké Košecké Podhradie 353, SMER – sociálna demokracia
  10. Štefan Daško, Ing., 49 r., primátor, Ilava, Kukučínova 473/27,  nezávislý kandidát
  11. Anton Fabuš, 60 r., podnikateľ, Borčice 37, SMER – sociálna demokracia
  12. Martin Fabuš, Bc., 22 r., študent, Borčice 18, Komunistická strana Slovenska
  13. Jozef Gašparík, Ing., 57 r., primátor mesta Dubnica nad Váhom, Dubnica nad Váhom, Nad Zábrehom 454/7, nezávislý kandidát
  14. Peter Hajdúch, Ing., 35 r., starosta, Bohunice 24, Slovenská národná strana
  15. Juraj Hort, Ing., 33 r., ekonóm, Nová Dubnica, SNP 9/23, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, MOST – HÍD, Nová väčšina – Dohoda (D. Lipšic), Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana
  16. Peter Hutyra, 47 r., živnostník, Slavnica 88, Slovenská národná strana
  17. Anna Chalupková, Ing., 61 r., riaditeľka školského zariadenia, Dubnica nad Váhom, Centrum II 81/24, nezávislý kandidát
  18. Pavol Janík, Bc., 57 r., kontrolór, Košecké Podhradie, Kopec 19, Slovenská národná strana
  19. Edmund Kmeco, JUDr., 41 r., finančný manažér, Nová Dubnica, Slobody 67, nezávislý kandidát
  20. Tibor Kramár, Mgr., 51 r., manager, Nová Dubnica, Okružná 370/40, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, MOST – HÍD, Nová väčšina – Dohoda (D. Lipšic), Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana
  21. Peter Marušinec, Ing., 32 r., primátor, Nová Dubnica, Trenčianska 65/25, SMER – sociálna demokracia
  22. Peter Perichta, RNDr., CSc., 51 r., vysokoškolský pedagóg, Nová Dubnica, Puškinova 795/8, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, MOST – HÍD, Nová väčšina – Dohoda (D. Lipšic), Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana
  23. Robert Rafaj, Ing., 55 r., riaditeľ, Dubnica nad Váhom, Otrokovická 4129/9, SMER – sociálna demokracia
  24. Rastislav Smolka, 40 r., vodič, Nová Dubnica, Trenčianska 78-15/76, Ľudová strana Naše Slovensko
  25. Emil Suchánek, Ing., 58 r., organizačno-personálny poradca a tréner manažmentu, Dubnica nad Váhom, Pod hájom 956/5, nezávislý kandidát
  26. Ľubomír Sýkora, Ing., 53 r., strojný technik, Dubnica nad Váhom, Pod hájom 960/22-19, Slovenská národná strana
  27. Ján Šatka, Mgr., 40 r., učiteľ na ZŠ, Pruské 370, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, MOST – HÍD, Nová väčšina – Dohoda (D. Lipšic), Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana
  28. Tomáš Zemko, Mgr., 28 r., obchodný riaditeľ, Nová Dubnica, Svoradova 445/1, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

Zdroj: www.tsk.sk

Značky:

Váš komentár